Mançester Yunayted
-
İngiltərə
Sevgilisi Ronaldonun o fotosunu paylaşdı
“Mançester Yunayted”in hücumçusu Kriştiano Ronaldonun sevgilisi Corcina Rodriqes yeni doğulan oğlunun ölümündən sonra ilk dəfə sosial şəbəkədə gündəmə gəlib. Komanda.az…
-
İngiltərə
“Mançester Yunayted”də məsləhətçi kimi işləyəcəm” – Ranqnik
“Mançester Yunayted”in baş məşqçisi Ralf Ranqnik “Çelsi” ilə 1:1 hesablı heç-heçə etdikləri oyundan sonra tezliklə Avstriya millisinə rəhbərlik edə biləcəyi…
-
İngiltərə
Ranqnik rəsmən milli komandada
“Mançester Yunayted”in çalışdırıcısı Ralf Ranqnik Avstriya millisinin baş məşqçisi təyin edilib. Komanda.az Avstriya Futbol Federasiyasına istinadən xəbər verir ki, 63 yaşlı…
-
İngiltərə
“Ronaldonun 37 yaşındakı oyunu anormallıqdır”
“İkinci hissədə yaxşı oyun nümayiş etdirdik. Kriştiano Ronaldo əla qol vurdu. İlk yarıda problemlər yaşadıq, lakin David De Xeanın seyvləri…
-
İngiltərə
“Mançester Yunayted”in “iştaha”sı
“Mançester Yunayted” mövsümün sonunda komandadan ayrılacaq Pol Poqbanın yerinə gələcək futbolçu ilə bağlı qərar verib. Komanda.az İngiltərə mətbuatına istinadən xəbər…
-
İngiltərə
Ranqnik “Mançester Yunayted”dən getmək istəmir
“Mançester Yunayted”in baş məşqçisi Ralf Ranqnik klubu tərk etmək istəmir. Komanda.az “Goal”-a istinadən xəbər verir ki, almaniyalı mütəxəssis qarşıdakı mövsümlərdə…
-
İngiltərə
“Mançester Yunayted”ə “yox” dedi
“Çelsi”nin müdafiəçisi Antonio Rüdiger “Mançester Yunayted”in təklifini rədd edib. Komanda.az İngiltərə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Rüdiger “Çelsi”yə olan hörmətinə…
-
Türkiyə
Özildən Maquayra dəstək: “Bu, dəlilikdir”
“Fənərbaxça”nın yarımmüdafiəçisi Məsut Özil azarkeşlər tərəfindən evi partladılmaqla təhdid edilən “Mançester Yunayted”in müdafiəçisi Harri Maquayrı dəstəkləyib. Komanda.az xəbər verir ki,…
-
İngiltərə
Ranqnik “Mançester Yunayted”in durumunu ürək əməliyyatı ilə müqayisə etdi
“Mançester Yunayted”in baş məşqçisi Ralf Ranqnik komandanın yenidən qurulmasına nə qədər vaxt lazım olduğunu açıqlayıb. Komanda.az “Evening News”-a istinadən xəbər…
-
İngiltərə
Klopp ten Haqın “Mançester Yunayted”ə keçidindən danışdı
“Liverpul”un baş məşqçisi Yurgen Klopp Erik ten Haqın 2022-ci ilin yayından “Mançester Yunayted”ə baş məşqçi təyin olunmasına münasibət bildirib. Komanda.az…