Konfrans Liqası: 2-ci mərhələnin bütün cütləri

Futbol üzrə Avropa Konfrans Liqasında 2-ci mərhələnin bütün cütləri müəyyənləşib.

Komanda.az xəbər verir ki, Azərbaycanı bu yarışda təmsil edəcək “Qarabağ”, “Sumqayıt” və “Keşlə” də məhz bu mərhələdən mübarizəyə qoşulacaq.

Qeyd edək ki, 2-ci mərhələnin ilk oyunları iyulun 21-22-də, cavab matçları isə bir həftə sonra keçiriləcək.

Avropa Konfrans Liqası
2-ci təsnifat mərhələsi

KuPS (Finlandiya) – Vorskla (Ukrayna)
Styaua (Rumıniya) – Şaxtyor (Karaqandi, Qazaxıstan)
Arda (Bolqarıstan) – Hapoel (Beer-Şeva, İsrail)
Apollon (Limassol, Kipr) – Jilina (Slovakiya)
Çukariçki (Serbiya) – Sumqayıt (Azərbaycan)
Sutyeska (Monteneqro) – Makkabi (Təl-Əviv, İsrail)
Astana (Qazaxıstan) – Aris (Yunanıstan)
Petrokub (Moldova) – Sivasspor (Türkiyə)
AEL (Limassol, Kipr) – Vlajniya (Albaniya)
Soçi (Rusiya) – Keşlə (Azərbaycan)
Elfsborq (İsveç) – Milsami (Moldova)
RFS (Latviya) – Puşkaş Akademiya (Macarıstan)
Dinamo (Batumi, Gürcüstan) – BATE (Belarus)
Partizan (Serbiya) – Dunayska Streda (Slovakiya)
Dandalk (İrlandiya) – Levadiya (Estoniya)
Qzira Yunayted (Malta) – Riyeka (Xorvatiya)
Viktoriya (Plzen, Çexiya) – Dinamo (Brest, Belarus)
Kauno Jalgiris (Litva) – TNS (Uels)
Domjale (Sloveniya) – Honka (Finlandiya)
ÇSKA (Sofiya, Bolqarıstan) – Liepaya (Latviya)
Şkupi (Şimali Makedoniya) – Santa Klara (Portuqaliya)
Hibernian (Şotlandiya) – Santa Koloma (Andorra)
Larne (Şimali İrlandiya) – Orhus (Danimarka)
Gent (Belçika) – Valerenqa (Norveç)
Düdelanj (Lüksemburq) – Bohemians (İrlandiya)
Velej (Bosniya və Herseqovina) – AEK (Yunanıstan)
Qarabağ (Azərbaycan) – Aşdod (İsrail)
Lokomotiv (Plovdiv, Bolqarıstan) – Slovatsko (Çexiya)
Ararat (Ermənistan) – Şlensk (Polşa)
Universtatya Krayova (Rumıniya) – Laçi (Albaniya)
Drita (Kosovo) – Feyenoord (Niderland)
Bazel (İsveçrə) – Partizani (Albaniya)
Poqon (Polşa) – Osiyek (Xorvatiya)
Avstriya (Vyana, Avstriya) – Breydablik (İslandiya)
Olimpiya (Sloveniya) – Birkirkara (Malta)
Hammarbü (İsveç) – Maribor (Sloveniya)
Molde (Norveç) – Servette (İsveçrə)
Uypeşt (Macarıstan) – Vaduts (Lixtenşteyn)
Suduva (Litva) – Rakuv (Polşa)
Spartak (Trnava, Slovakiya) – Sepsi (Rumıniya)
Hafnarfyordyor (İslandiya) – Rusenborq (Norveç)
Kopenhagen (Danimarka) – Torpedo (Belarus)
Paneveys (Litva) – Voyvodina (Serbiya)
Hayduk (Xorvatiya) – Tobol (Qazaxıstan)
Aberdin (Şotlandiya) – Hakken (İsveç)
Teuta (Albaniya) – İnter Klub Eskaldes (Andorra)
Riqa (Latviya) – Şkendiya (Şimali Makedoniya)
Dinamo (Tiflis, Gürcüstan) – Makkabi (Hayfa, İsrail)
Torshavn (Farer adaları) – Buduçnost (Monteneqro)
Linfild (Şimali İrlandiya) – Borats (Bosniya və Herseqovina)
Şaxtyor (Soliqorsk, Belarus) – Fola (Lüksemburq)
Folqore (San Marino) – Hibernians (Malta)
Priştina (Kosovo) – Konnah (Uels)
Valyur (İslandiya) – Bodo Qlimt (Norveç)