Günün oyunları – TV

Bu gün dünyanın yaşıl meydanlarında bır sıra futbol oyunları keçiriləcək.

Komanda.az sizə qarşılaşmaları canlı yayımlayacaq telekanalların siyahısını təqdim edir:

2 aprel

Türkiyə, Super Liqa

14:30 Girəsunspor – Sivasspor (beİN Sports 2)

17:00 Kayserispor – Fənərbaxça (beİN Sports 1)

17:00 Altay – Antalyaspor (beİN Sports 2)

21:30 Qalatasaray – Fatih Karagümrük (beİN Sports 1)

Türkiyə, 1-ci liqa

14:30 Keçiörəngücü – Bursaspor (TRT Spor)

Rusiya, Premyer Liqa

15:00 Krılya Sovetov – Ufa (Matç TV)

20:30 Lokomotiv – Spartak (Matç TV)

İngiltərə, Premyer Liqa

15:30 Liverpul – Uotford (İctimai TV, S Sport, S Sport +)

18:00 Bernli – Mançester Siti (S Sport, S Sport +)

18:00 Brayton – Norviç (S Sport +)

18:00 Vulverhempton – Aston Villa (S Sport +)

18:00 Lids – Sauthempton (S Sport +)

18:00 Çelsi – Brentford (S Sport +)

20:30 Mançester Yunayted – Lester (İctimai TV, S Sport, S Sport +)

Azərbaycan, Premyer Liqa

16:00 Qarabağ – Səbail (CBC Sport)

18:15 Sumqayıt – Sabah (CBC Sport)

İspaniya, La Liqa

16:00 Xetafe – Malyorka (Setanta Sports 2, Spor Smart)

18:15 Levante – Vilyarreal (Setanta Sports 2, Spor Smart)

20:30 Selta – Real (CBC Sport, Setanta Sports 1, Spor Smart, S Sport +)

23:00 Atletiko – Alaves (CBC Sport, Setanta Sports 1, Spor Smart, S Sport +)

İtaliya, A seriyası

17:00 Spetsiya – Venetsiya (Futbol 1, S Sport 2, S Sport +)

20:00 Latsio – Sassuolo (Futbol 1, S Sport 2, S Sport +)

22:45 Salernitana – Torino (Matç TV, Futbol 1, S Sport 2, S Sport +)

Almaniya, Bundesliqa

17:30 Arminiya – Ştutqart (Tivibu Spor 5)

17:30 Bayer – Herta (Tivibu Spor 4, beİN Sports 4)

17:30 Frayburq – Bayern (Setanta Sports 1, Futbol 3, Tivibu Spor 3, beİN Sports 3)

20:30 Borussiya D – Leyptsiq (Futbol 3, Tivibu Spor 3, beİN Sports 3)

Niderland, Erediviziya

18:30 Qroningen – Ayaks (Futbol 2)

20:45 Tvente – PSV (Futbol 2)

23:00 Feyenoord – Villem II (Futbol 2)

Fransa, Liqa 1

19:00 Nitsa – Renn (beİN Sports 2)

21:00 Lill – Bordo (beİN Sports 2)

23:00 Sent-Etyen – Marsel (beİN Sports 2)